Biz ekip ruhunun gücüne inanan,

yeni nesil iletişim ajansıyız

Boyutgraf

Doğru stratejiye dayanan yaratıcı iletişimin, markalara kalıcı değer kattığını biliyoruz. Müşterilerimizin hedef kitlesini etkilemek için, geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini ve doğru mecraları kullanarak entegre iletişim yapıyoruz.Yaratıcılığı, güvenilirliği ve şeffaf ilişkiler kurmayı yüceltiyor; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlıyoruz.

Hızlı çözüm ortağı

Ulaşılabilirlik

Misyon

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

--Neler Yapıyoruz--

--Markanıza Boyut Kazandırıyoruz--

Video
Prodüksiyon

Hedef kitlenizin dijital dünyada maruz kaldığı kalabalık içerik akışının içinde fark edilecek, durduran ve dönüşüm sağlayan, bilinirlik ve satış getiren içerikler üretmek için çalışıyoruz.

Kurumsal Web
Tasarımı

Web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir.

Marka ve
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Sosyal Medya
Yönetimi

Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde yönetilmesine verilen addır.

Marka Reklam Yönetimi

Pazarlamada bir markanın pazarda nasıl algılandığına dair analiz ve planlamadır. Marka yönetimi için hedef pazar ile iyi bir ilişki kurmak çok önemlidir. Marka yönetiminin somut unsurları arasında ürünün kendisi; görünüşü, fiyatı ve ambalajı, vs. maddi olmayan unsurlar, tüketicilerin marka ile paylaştığı deneyimler ve aynı zamanda marka ile olan ilişkileridir. Bir marka yöneticisi, tüketicinin marka birliğinin tüm yönlerini ve ayrıca tedarik zinciri üyeleriyle olan ilişkilerini denetlemektedir.

Ürün ve Model Çekimi

Ürün çekimi üretilen ürunlerin fotoğraf çekimlerinin belirli ekipmanlar kullanılarak (fotoğraf makinası, tripod, paraflaş, flaş, reflektör vb.) fotoğraf çekim standartları çerçevesinde gerçekleştirilme işlemidir bir ürünün veya mekanın profesyonel bir fotoğrafçı tarafından profesyonel ekipmanlarla çekilmiş fotoğraflardır. Tanıtım amacıyla çekilen bu fotoğraflar günümüzde daha çok e-ticaret sitelerinde ürünlerin tanıtımı için kullanılmaktadır.

Ekibimiz

Yaratıcı Zihinlerimiz

 

Bu temanın neden böyle olabileceğini düşündüğümüzü bilmek ister misiniz?

SİZİN İÇİN DOĞRU SEÇİM